Loader

Cloud Teknoloji İlerliyor

clouds2

Cloud, günümüz veri geçirme protokolleri içinde tartışılmaz biçimde en güçlü yöntemdir. Her yerden eşit hızda erişilebilirlik ve tartışmasız %100 erişilebilirlik sunan cloudserver teknolojisi çağıl web siteleri için, ekonomi, hız ve güvenlik sağlamaktadır ve bulut sunucu hizmetleri çok daha kapsamlı sitelerin basit çalışabilmesine olanak tanır. Dorabase sizler için cloud sunucu hizmetleri vermektedir. Dünyanın her yerinde erişilebilir ve güvenli bir internet sayfasına sahip olmak istiyorsanız Dorabase hizmetlerini inceleyiniz.

çağdaş internet sayfaları çok fazla kaynak içerirler. Her ne kadar kullandığımız seyretme cihazları, bilgisayarlar ve mobil cihazlar yüksek veri transferi kapasitesine sahip olsalar da, tek bir merkezden veri aktarım teknolojisi ver merkezlerinin kapasiteleri ile orantılı olacaktır. Aynı veri merkezine aynı anda çok sayıda kullanıcı bağlandığında bant genişliği ve sistem üzerindeki yük ister istemez artacaktır. Bu durumda sistem ya kullanılamaz hale gelir veya çok yavaş çalışır. Oysa bulut sunucu çözümleri akıllı web protokolleri ile çalışır. Cloud teknolojisi bulunan bir barındırma hizmetini kullanan alan adına erişilmek istenildiğinde, Dns sunucusu kullanıcıyı kendine en yakın sunucuya yönlendirir. Bu sayede verinin transfer mesafesi kısalır ve veri daha hızlı yüklenir. Bulut sunucu eğer fazla yüklüyse kullanıcı başka bir sunucuya yönlendirilebilir. Aynı biçimde sunucu reboot veya bakım halindeyse kullanıcı yine farklı bir sunuya yönlendirilebilir. Böylelikle erişim kesintisi de bulut sunucu hizmetlerinde söz konusu değildir.

Ayrıca cloudserver teknolojisi ekonomiktir. Özellikle lisanslar anlamında aynı havuzu kullandığından ve sistem kaynakları paylaşıldığından total maliyetler azalmaktadır. Kısaca hızla gelişen teknolojinin bu kadar gelişmiş olması maliyetleri artırmaz, bilakis azaltır. Sağladığı güvenlik ilkeleri ile de bulut sunucu çözümleri öncelikli tercih sebebi olmalıdır. Dünyanın her yerinden erişilebilen, hızlı ve güvenli web siteleri için sizler de Dorabase tarafından sunulan cloud teknoloji çözümlerinden yararlanabilir, vereceğimiz destek hizmetleriyle ürünleri efektif biçimde kullanabilirsiniz. Dorabase olarak size yalnızca ürünler değil, kapsamlı teknoloji enstrümanlarının edinilmesi ile ilgili geniş bir destek sağlıyoruz. Kurumsal çözümlerimiz sayesinde web teknolojisini dert etmeden işinizle ilgilenebilir web IT işlerini bütünüyle bizlere devredebilirsiniz.

Ottoman Bilgisayar Güvenlik Kamera Alarm ve Yangın Sistemleri ile 2005 yılından beri elektronik güvenlik sistemlerinin ithalatını, toptan satışını ve montajını yapmaktadır. Ottoman Bilgisayar ailesi olarak sizleri de referanslarımız ve iş ortaklarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Back To Top