Loader

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Ottoman Bilgisayar Güvenlik Kamera Alarm ve Yangın Sistemleri ile 2005 yılından beri elektronik güvenlik sistemlerinin ithalatını, toptan satışını ve montajını yapmaktadır. Gelişmekte olan Güvenlik Sektöründe, uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşteri portföyümüz; en küçük iş yeri, ev, atölye dahil, sanayi kuruluşu, alışveriş merkezi, sinema, hastane gibi çok daha geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Amacımız işletmelere ve konutlara anahtar teslimi projeler üretmektir. Satış sonrası hizmetlerimiz, Yıllık bakım anlaşmaları, Servis ve Alarm Haber Alma Merkezi hizmetleri tüm müşterilerimize kesintisiz ve hızlı bir şekilde verilmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizdir. Firmamızın alt yapısı uluslararası standartlardadır. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları güvenlik sistemlerini, uluslararası kalite standartlarındaki ürünlerimizle en iyi şekilde, uygun şartlarda ve konusunda uzman elemanlarımızla sağlamaktayız. Ottoman Bilgisayar ailesi olarak sizleri de referanslarımız ve iş ortaklarımız arasında görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla,

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Hizmetimiz

Müşterilerimiz ile yapılan sözleşme şartlarında yer alan, gerekli donanım ve yazılımların temel kurulumları ile bu sistemlerin altyapısını oluşturacak sistemlerin kurulması,bağlantıların yapılması ve çalışır duruma getirilmesi hizmetleri verilmektedir.

Projeleriniz

Müşteri projelerinin zamanında, ekonomik ve verimli şekilde gerçekleşmesi ve yönetilmesini sağlamak için proje öncesi, süreci ve sonrasındaki bütün aşamaların proje mantığı ile baştan sonra tüm adımları ile yönetilmesi amaçlanmıştır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kameraları ve kapalı devre cctv güvenlik sistemleri günümüzde birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Bizler şirket olarak sistemin projelendirilmesinden, kablolama ve altyapının oluşturulması, sistemin teslim edilmesi, oluşabilecek sorun veya arızalar için değerli müşterilerimize destek vermek için hiç durmadan çalışıyoruz.

Back To Top