Loader

Mobil Yazılım Artık Vazgeçilmez

asus2

Mobil yazılım yazılımların mobil aletlerin kullanımına uygun olmasına verilen isimdir. Günümüzde taşınabilir aygıtların kullanımının çok büyük derecede artmasıyla bu aletler için özel yazılımlar geliştirilmektedir. Eskiden yalnızca bilgisayar üzerinden yazılım yapılırken şimdi, insanların ihtiyaçlarını karşılamak için bu mobil aygıtlara yönelmesi yazılımcıları mobil dünyasına itmektedir. Mobil aygıtlardan istediğimiz sisteme rahatça erişebilir, mobil aletlerden istediğimiz mevzu hakkında bilgi alabilir ya da bu yazılımlar sayesinde mobil aygıt üzerinden ulaşmış olduğumız web sitelerinden çeşitli alışverişler yapabiliriz. Bu yazılımlar elbet ki yazılım firmaları tarafınca oluşturulmuştur. Bu yazılımları mobil aygıtlara optimize etmek son derece zorlu bir süreçtir ve ancak programlama dillerinden çok iyi anlayan kişiler tarafından mobil yazılım yapılmaktadır.

Devamını oku

Cloud Teknoloji İlerliyor

clouds2

Cloud, günümüz veri geçirme protokolleri içinde tartışılmaz biçimde en güçlü yöntemdir. Her yerden eşit hızda erişilebilirlik ve tartışmasız %100 erişilebilirlik sunan cloudserver teknolojisi çağıl web siteleri için, ekonomi, hız ve güvenlik sağlamaktadır ve bulut sunucu hizmetleri çok daha kapsamlı sitelerin basit çalışabilmesine olanak tanır. Dorabase sizler için cloud sunucu hizmetleri vermektedir. Dünyanın her yerinde erişilebilir ve güvenli bir internet sayfasına sahip olmak istiyorsanız Dorabase hizmetlerini inceleyiniz.

Devamını oku

Asus Bilgisayar Durmak Bilmiyor

asus2

Asus bilgisayar son derece başarılı neticelar sunmasının yanı sıra, son yıllarda geliştirmiş olduğu arge çalışmaları ile çok başarılı bilgisayar sistemleri sunmayı başarmıştır. Bundan dolayı de çok fazla seçilmeye devam edilmektedir. İşletim sistemlerinin geliştirilmiş olmasının yanı sıra, fanları da çok güçlü olarak üretilen bilgisayarlardan olarak dikkat çeken bu tip bilgisayarlar ile, sizlere istemiş olduğunuz her konuda hizmet verebilmektedir. Gerek grafiksel tasarımlar olsun, gerekse, film ve ya iş için olsun, geri dönüşleri başarılı şekilde alabilirsiniz.

Devamını oku

Back To Top